Medela Odsávačka mlieka elektrická double Freestyle™ Hands-free

Kód: K101044160
Novinka Tip
Neohodnotené
€350
Skladom (3 ks)

Freestyle™ Hands-free je najmenšia a prvá nositeľná double elektrická odsávačka materského mlieka Medela na dva prsníky, ktorá je navrhnutá tak, aby ste sa počas odsávania mohli venovať iným činnostiam. Kompaktná odsávačka vreckovej veľkosti je samostatnou jednotkou, ktorá umožňuje, aby sa naše ľahké zberné nádobky diskrétne zmestili do podprsenky a poskytli vám vynikajúci zážitok z odsávania bez použitia rúk.

Detailné informácie

Termín a cena doručenia - * tu nájdete bližšie informácie ohľadom doručenia

Podrobný popis

Elektrická double odsávačka mlieka Freestyle™ Hands-free

Noste ju spoločne s dojčiacou podprsenkou

Freestyle™ Hands-free je navrhnutá pre mamičky s aktívnym životným štýlom na cestách. Zberné nádobky sa pohodlne zmestia do väčšiny dojčiacich podprseniek.

Úplná diskrétnosť, pohodlie a komfort

S hmotnosťou 76 g patria naše zberné nádobky medzi najľahšie na trhu. Nezaťažujú ani nezahrievajú vaše citlivé prsia, pretože motor odsávačky je samostatná jednotka. Odsávačka je dostatočne kompaktná, aby sa vám zmestila do vrecka, takže máte voľné ruky a môžete sa venovať všetkému ostatnému, čo máte na zozname úloh.

Jednoduché zostavenie a ľahké čistenie zberných nádobiek

To znamená, že je tiež nenáročná na váš rozvrh. Iba v troch krokoch, takže montáž a čistenie sú rýchle, ľahké a bez stresu. Navyše je možné ich umývať v umývačke riadu, čo zvyšuje pohodlie.

Priehľadné súčasti vás zbavia dohadov pri odsávaní

Vďaka priehľadným nádobkám vám odsávačka Freestyle™ Hands-free poskytuje väčšiu istotu, že odsávate správne. Priehľadné nádobky uľahčujú určiť presnú polohu bradavky a vy sa tak okamžite uistíte, že mlieko tečie.


Medela Odsávačka mlieka elektrická double Freestyle™ Hands-free

Viac mlieka, viac pohodlia

Väčšina nadstavcov odsávačiek materského mlieka zviera uhol 90°. Nadstavce Freestyle™ Hands-free sú navrhnuté s našou výskumnou technológiou uhla 105°, ktorá vytvára prirodzenejšie priľnutie a znižuje tlak na prsia, čo vedie k lepšiemu odsávaniu mlieka a väčšiemu pohodliu.

Od spoločnosti Medela, ktorá je dôveryhodným odborníkom na dojčenie už viac ako 60 rokov

Nová odsávačka materského mlieka Freestyle™ Hands-free je vybavená dobre preskúmanými technológiami Medela, ako je napríklad prsný nadstavec s uhlom 105 ° a technológia 2-Phase Expression™. Je tiež vybavená novými zbernými nádobkami Hands-free, ktoré sú unikátne navrhnuté tak, aby anatomicky vyhovovali väčšine tvarov prsníkov a dojčiacich podprseniek.

1 odsávačka, 2 spôsoby odsávania

Motor odsávačky funguje aj s naším príslušenstvom PersonalFit Flex™². Pokiaľ ho už máte, alebo by ste s ním chceli flexibilne odsávať, môžete využívať kompletné výhody, ktoré vám prináša ich bezproblémové prepojenie.

S odsávačkou materského mlieka Freestyle™ Hands-free posúva Medela odsávanie na novú úroveň. Anatomicky tvarované zberné nádobky sa bez problémov zmestia do väčšiny dojčiacich podprseniek a boli navrhnuté tak, aby sa dali zostaviť iba v troch jednoduchých krokoch. Kombinácia prsných nadstavcov s uhlom 105° a technológie 2-Phase Expression® robí z odsávačky materského mlieka Medela Freestyle™ Hands-free vynikajúci Hands-free zážitok.

Medela Odsávačka mlieka elektrická double Freestyle™ Hands-free
Medela Odsávačka mlieka elektrická double Freestyle™ Hands-free

Výhody double odsávačky Freestyle™ Hands-free

  •  nositeľné, veľmi ľahké zberné nádobky patria k najľahším dostupným (76 g každá) a sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne a diskrétne zmestili do podprsenky
  •  odsávačka Freestyle™ Hands-free kombinuje pohodlie s prenosnosťou a pomáha zaneprázdneným mamičkám zvládať viac úloh naraz
  •  motor odsávačky zostáva vo vrecku, namiesto aby Vás zaťažoval na prsiach
  •  anatomicky tvarované zberné nádobky unikátne navrhnuté tak, aby maximalizovali odsávanie mlieka a pohodlie tým, že znižujú tlak na prsné tkanivo
  •  ľahké čistenie a zostavenie zberných nádobiek iba z troch dielov a v iba troch krokoch, možno umývať v umývačke riadu
  •  priehľadný dizajn, takže môžete ľahko umiestniť bradavku do stredu tunela prsného nadstavca a skontrolovať, či mlieko tečie
  •  vstavaná batéria s možnosťou dobíjania cez USB¹ pre pohodlné odsávanie, nech ste kdekoľvek
  •  prepojenie s aplikáciou Medela Family™ vám umožní vytvoriť si osobný profil prispôsobený vašim potrebám
  •  technológia 2-Phase Expression™ napodobňuje prirodzený rytmus sania dieťaťa - najprv rýchlejšie, aby stimulovala tok mlieka, a potom pomalšie, aby sa mlieko odsávalo efektívne a pohodlne

Musím pri odsávaní sedieť, alebo môžem byť aktívnejší?

Odsávačka materského mlieka Freestyle™ Hands-free je vybavená zbernými nádobkami, ktoré je možné umiestniť do podprsenky a je dodávaná s integrovanou dobíjacou batériou, takže počas používania nemusí byť odsávačka pripojená do zásuvky. Či už sa rozhodnete odsávať v sede, pri chôdzi alebo pri starostlivosti o dieťa, Freestyle™ Hands-free vám umožní obe možnosti. Nádobky však nie sú určené na používanie v úplnom predklone alebo pri intenzívnom cvičení, pretože v hornej časti nádobiek je otvor (vylievací otvor), ktorým by mohlo mlieko vytiecť.
   Jak správně vybrat počítač ? 
  
    Domácí počítač má mnoho podob. V některých rodinách slouží jako pracovní nástroj, na kterém se například upravují fotografie, někde se může jednat o přístup k sociálním sítím a e–mailům. Domácí počítač může fungovat i jako herní.  Přečtěte si více o různých typech domácího stolního PC.
  

Potrebujem špeciálnu podprsenku, aby som mohla používať zberné nádobky Hands-free?

Pri používaní zberných nádobiek Freestyle™ Hands-free nie je špeciálna podprsenka nutná. Nádobky sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do väčšiny dojčiacich podprseniek.

Mám kontrolu nad stupňom podtlaku pri stimulácii a odsávaní?

Odsávačka Freestyle™ Hands-free je navrhnutá s technológiou 2-Phase™ Expression spoločnosti Medela založenou na výskume. V stimulačnej aj odsávacej fáze si mamička môže zvoliť až 9 úrovní podtlaku.

Je odsávanie z oboch prsníkov účinnejšie?

Výskumníci spoločnosti Medela zistili, že pri odsávaní z oboch prsníkov sa získa v priemere o 18 % viac mlieka ako pri odsávaní z jedného prsníka3.

Keď sú nádobky plné, môžem ich vyprázdniť a potom pokračovať v odsávaní?

Áno! Keď sú nádobky plné, mamička môže odsávanie prerušiť stlačením tlačidla štart/pauza na displeji, odsaté mlieko preliať do fľaštičky alebo vrecka vhodného na uchovávanie materského mlieka a pokračovať v odsávaní. Do každej zbernej nádobky Freestyle™ Hands-free sa zmestí 150 ml materského mlieka.

Mám nadbytok mlieka, vypne sa odsávačka, keď sú nádobky plné?

Nie, systém Freestyle™ Hands-free sa automaticky nevypína, keď sú zberné nádobky plné. Vďaka priehľadnému dizajnu zberných nádobiek a bočnej mierke však môže mamička ľahko sledovať, koľko mlieka počas daného odsávania zachytila a v prípade plných nádobiek odsávanie prerušiť.

Čistí sa odsávačka materského mlieka Freestyle™ Hands-free ľahko?

Odsávačka Freestyle™ Hands-free má iba 3 časti, ktoré treba čistiť, a bola navrhnutá tak, aby bolo čistenie ľahké a vy ste mohli venovať čas dôležitejším veciam. Všetky časti sú navyše vhodné na umývanie v umývačke riadu.

Aká je veľkosť odsávačky?

Odsávačka váži 273 g 
Výška: 46 mm 
Šírka: 67 mm 
Dĺžka: 144 mm

Ako dlho vydrží batéria a potrebujem originálnu nabíjačku?

Freestyle™ Hands-free je vybavená integrovanou batériou s možnosťou nabíjania cez USB4 pre pohodlné odsávanie nech už ste kdekoľvek. Vašu odsávačku materského mlieka môžete používať v priemere osem 15-minútových sedení, čo vám zaistí približne 2 hodiny výdrže batérie medzi jednotlivými nabitiami.

Potrebujem na používanie odsávačky Freestyle™ Hands-free WiFi?

Nie, na používanie odsávačky Freestyle™ Hands-free nepotrebujete byť pripojená k WiFi. Bez pripojenia k WiFi však môže byť funkčnosť aplikácie Medela Family™ obmedzená.

Mám aplikáciu pripájať pri každom odsávaní?

Hoci sa odporúča pripojiť sa k aplikácii, aby ste mohli presne sledovať priebeh odsávania, nie je nutné sa pripájať zakaždým. Ak sa nemôžete pripojiť, pri ďalšom pripojení sa vaša odsávačka materského mlieka synchronizuje a automaticky prenesie údaje o offline relácii odsávania do aplikácie. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istá, že kedykoľvek použijete odsávačku materského mlieka Freestyle™ Hands-free, vaše dáta sú uložené a môžu byť vždy prenesené do aplikácie.

Aká je hmotnosť zberných nádobiek Hands-free?

Odsávacie nádobky Hands-free vážia 76 g.

Koľko mlieka pojmú zberné nádobky Hands-free?

Do každej zo zberných nádobiek Hands-free sa zmestí 150 ml materského mlieka.

Ako môžem čistiť a sušiť hadičky?

Odsávačka je vybavená uzavretým systémom, takže pri použití podľa návodu sa mlieko nemôže dostať do hadičky. Vnútro hadičky v žiadnom prípade nečistite ani neoplachujte. Vonkajšiu časť hadičky je možné v prípade znečistenia utrieť vlhkou handričkou.

Môžem v zberných nádobkách uchovávať mlieko medzi jednotlivými odsávaniami?

Nie. Neodporúča sa uchovávať odsaté materské mlieko v nádobkách. Keď mamička ukončí odsávanie, mala by odsaté materské mlieko preliať do nádoby vhodnej na skladovanie mlieka.

Ako môžem po ukončení odsávania odsať mlieko z tunela prsného nástavca do nádobiek?

Ak chcete ukončiť odsávanie, ešte za chodu odsávačky sa predkloňte a zaistite, aby sa všetko mlieko z tunela prsného nástavca dostalo do zberných nádobiek. Akonáhle v tuneli už nie je žiadne mlieko, zastavte odsávačku stlačením tlačidla štart/pauza.

Ako často musím čistiť zberné nádobky Hands-free?

Pred prvým použitím a raz denne ich dezinfikujte a pred prvým použitím a po každom použití ich umyte. Vždy nechajte všetky časti úplne vyschnúť na čistej utierke.

Môžem odsávačku Freestyle™ Hands-free vrátiť, pokiaľ si to rozmyslím?

Freestyle™ Hands-free je zariadenie pre jedného používateľa, preto ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov môže používať iba jedna osoba. To znamená, že akonáhle dôjde k porušeniu pečate proti neoprávnenej manipulácii, nebudete ho môcť vrátiť nám ani predajcovi, pokiaľ nebude chybný. Ak ste dostali chybný alebo nefunkčný prístroj, obráťte sa na zákaznícky servis spoločnosti Medela, aby ste zistili, či máte nárok na záručnú výmenu.

Referencie

¹Používajte iba sieťový adaptér a napájací kábel, ktorý bol dodaný s odsávačkou 
²Diely PersonalFit Flex™ sa predávajú samostatne, nie sú súčásťou Freestyle™ Hands-free 
³Prime DK et al. Breastfeed Med. 2012; 7(6):442-447 
⁴Používajte iba sieťový adaptér a napájací kábel, ktorý bol dodaný s odsávačkou

#tab-Balenie obsahuje#

Príslušenstvo odsávačky:
1x Freestyle™ Hands-free double elektrická odsávačka mlieka
2x Prsný nadstavec Medela Hands-free™, veľkosť 21 mm
2x Prsný nadstavec Medela Hands-free™, veľkosť 24 mm
1x Hadica Hands-free™
2x 150 ml zberné nádobky Hands-free™
1x Napájací adaptér s káblom USB-C

#tab-Balenie obsahuje#

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky mlieka
Dojčím: áno, nie
Dôvod na odsávanie: navýšenie laktácie, odsávanie prebytkov mlieka, odsávanie mlieka do zásoby, úľava od boľavých bradaviek, nedojčím, iba odsávam
Frekvencia použitia: príležitostne, menej než 5x denne, viac než 5x denne
Materiál bez BPA: polypropylén (PP), prsný nadstavec - polypropylén (PP), hadica - silikón, membrána - silikón
Nastaviteľný podtlak odsávania: áno (voliteľných 9 stupňov intenzity vákua)
Objem: 150 ml
Odsávanie z oboch prsníkov súčasne: áno
Počet odsávacích cyklov: stimulačná fáza 111/min, odsávacia fáza 50-82/min
Predpokladaná doba používania: dlhodobo
Prevádzka sieťová: áno (100-240 V, 50/60 Hz; max. 0.4 A)
Stimulačná fáza (2-fázové odsávanie): áno
Typ: elektrická
Typ konektora (nabíjanie): USB-C
Výkon: -45 až -245 mmHg (-60 až -327 hPa), 45 až 111 cpm
Záruka: 24 mesiacov
? Edukačné materiály: /user/documents/upload/parameters/edukacne-materialy.jpg
? Pokyny pre skladovanie mlieka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png
nahradni-dily: true

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: