Medela odsávací set double Hands-Free™

Kód: K101045989
Novinka Tip
Neohodnotené
€84,60
Skladom (>5 ks)

Medela odsávací set Hands-free, náš prvý nositeľný odsávací set. Navrhnutý na základe rozsiahleho výskumu s anatomickým tvarom pre maximálne pohodlie. Prenosnosť sa snúbi s dizajnom vďaka našim ultraľahkým zberným nádobkám na mlieko, ktoré sa diskrétne zmestia do podprsenky bez toho, aby vás zaťažovali. Navrhnuté tak, aby ste mali voľné ruky pre všetky vaše potreby. Ľahko sa čistí, má iba tri časti, čím oceníte svoj drahocenný čas pre ďalšie dôležité veci v živote zaneprázdnenej mamičky.

Detailné informácie

Termín a cena doručenia - * tu nájdete bližšie informácie ohľadom doručenia

Podrobný popis

Medela odsávací set double Hands-Free™

Anatomický tvar: Na základe desiatok rokov skúseností matiek a vedeckých poznatkov v oblasti laktácie vytvorila spoločnosť Medela zberné nádobky Hands-free, ktoré boli navrhnuté tak, aby sa prispôsobili tvaru vašich pŕs a zaistili efektívne odsávanie mlieka a pohodlie.

Ultra ľahké: Hands-free zberné nádobky patria medzi najľahšie dostupné nádobky (76 g každá) a sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne a diskrétne zmestili do podprsenky.

3 diely, ľahké čistenie a zostavenie: Iba tri diely na čistenie a možnosť umývania v umývačke riadu (len na hornom stojane) pre ešte väčšie pohodlie.

Priehľadný dizajn: 
Umožňuje ľahko skontrolovať, či bradavku do tunela umiestňujete správne, zabraňuje treniu a podporuje efektívnu tvorbu mlieka. Priehľadné nádobky vám pomôžu spozorovať, kedy a ako mlieko tečie.

Pripojte a odsávajte: Hands-free zberné nádobky rýchlo pripojíte k odsávačke Freestyle Flex™ alebo Swing Maxi™ a môžete začať!
Medela odsávací set double Hands-Free™
Medela odsávací set double Hands-Free™

Noste ich spoločne s dojčiacou podprsenkou

Hands-free odsávací set je určený pre mamičky, ktoré potrebujú mať počas odsávania voľnosť pohybu. Naše nositeľné nádobky na odsávačky materského mlieka sa pohodlne zmestia do väčšiny dojčiacich podprseniek, čo znamená, že môžete mať voľné ruky a odsávať úplne bez obáv. Pozrite sa na našu dojčiacu podprsenku 3v1 s technológiou Adaptive Stretch™.

Navrhnutá na mieru aj na funkčnosť

Jedinečný dizajn vychádzajúci z anatómie dojčiacich pŕs, ktorý ponúka skvelú oporu pre prsia a najmä pre citlivé tkanivo tvoriace mlieko.1, 2

Úplná diskrétnosť, pohodlie a komfort

S hmotnosťou 76 g patria naše zberné nádobky Hands-free k najľahším na trhu. Nebudú vás zaťažovať, zatiaľ čo vaše ruky budú voľné, aby sa mohli venovať všetkému ostatnému, čo máte na zozname úloh.

Dôveryhodný odborník na kŕmenie materským mliekom už viac ako 60 rokov

Medela vám prináša nové Hands-free zberné nádobky, ktoré sú unikátne navrhnuté tak, aby sa hodili k väčšine tvarov pŕs a dojčiacich podprseniek.

Jedna odsávačka, dva spôsoby odsávania

S Hands-free odsávacím setom Medela môžete k svojej klasickej odsávačke pridať ďalší spôsob odsávania, čo vám dáva slobodu voľby spôsobu odsávania a zberu mlieka iba s jednou odsávačkou. Pomôže vám nájsť riešenie pre akúkoľvek situáciu pri odsávaní bez kompromisov vo výkone.3 Hands-free odsávací set je možné jednoducho pripojiť k vašej existujúcej odsávačke Medela Freestyle Flex™ alebo Swing Maxi ™ a užívať si vynikajúci zážitok z odsávania.

#tab-Balenie obsahuje#

2x zberné nádobky Hands-free™ 150 ml
2x prsný nadstavec Medela Hands-free™ S (21 mm)
2x prsný nadstavec Medela Hands-free™ M (24 mm)
1x hadica Hands-free™
2x membrána Hands-free™
1x návod na použitie

#tab-Balenie obsahuje#

Referencie

1. Gooding MJ et al. J Ultrasound Med. 2010; 29(1):95–103.

2. Prime DK et al. 6th Academy of Breastfeeding Medicine Europe Conference, 18-20 May 2018, Rotterdam, Netherlands; 2018.

3. Gridneva Z et al. Clinical Nutrition Open Science. 2023; 49:28–36.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo - odsávacie sety
Dojčím: áno, nie
Materiál bez BPA: prsný nadstavec - polypropylén (PP), hadica - silikón, membrána - silikón, zberná nádobka - polypropylén, termoplastický elastomér
Objem: 150 ml
Odsávanie bez pomoci rúk: áno
Odsávanie z oboch prsníkov súčasne: áno
? Edukačné materiály: /user/documents/upload/parameters/edukacne-materialy.jpg
? Pokyny pre skladovanie mlieka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png
nahradni-dily: true

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: