Medela Silikónový zberač materského mlieka

Kód: K101044202
Neohodnotené
€20,80
Skladom (>5 ks)

NOVÝ silikónový zberač materského mlieka Medela je skutočným pomocníkom pri dojčení a šetričom materského mlieka. Silikónový zberač materského mlieka Medela s dvojitou ochranou proti rozliatiu, šnúrkou a základňou s prísavkou chráni každú vzácnu kvapku mlieka, takže vaše dieťa dostane všetko!  

Použitie je jednoduché - stačí priložiť zberač materského mlieka, známy aj ako silikónová odsávačka mlieka, k jednému prsníku a zároveň dojčiť z druhého prsníka, aby sa zachytilo prirodzene unikajúce mlieko.

Detailné informácie

Termín a cena doručenia - * tu nájdete bližšie informácie ohľadom doručenia

Podrobný popis

Vlastnosti a výhody zberača materského mlieka Medela

  •  Dvojitá ochrana proti rozliatiu: dvojitá ochrana vďaka zátke a viečku.
  •  Klip na šnúrke: minimalizuje náhodné rozliatie a poskytuje pokoj počas používania.
  •  Bezpečná základňa s prísavkou: prisaje sa na rovný povrch, aby sa zabránilo prevráteniu pri položení.
  •  Pohodlný: mäkký silikónový prsný nadstavec a telo zberača.
  •  Jednoduché používanie a čistenie: 1-dielna konštrukcia.
  •  Tichý a diskrétny zberač materského mlieka.
  •  Ľahký a prenosný, ideálny na cesty: vezmite si ho kamkoľvek so sebou ako pomocníka pri dojčení.
  •  Bezpečný pre vás a dieťa: všetky časti, ktoré sa dotýkajú materského mlieka, sú vyrobené bez BPA. Vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu.
  •  Pojme až 100 ml materského mlieka.
  •  Nie je to odsávačka materského mlieka - zberač mlieka alebo silikónová odsávačka mlieka nevytvára žiadne sacie cykly, ktoré by aktívne a účinne odoberali mlieko z prsníka.
Medela Silikónový zberač materského mlieka

Dvojitá ochrana proti rozliatiu, prísavná základňa a šnúrka na krk

Náš silikónový zberač materského mlieka je navrhnutý so všetkým, čo potrebujete na zaistenie bezpečnosti pri zbere a skladovaní materského mlieka. Dvojitá nepriepustná zátka a uzáver, prísavná základňa a šnúrka na krk chránia pred náhodným rozliatím - takže vaše bábätko dostane všetko. 

Ideálny pomocník na cesty pri dojčení

Ľahký a prenosný silikónový zberač materského mlieka Medela si môžete vziať kamkoľvek so sebou ako pomocníka pri dojčení! Silikónový zberač materského mlieka je jednodielny a ľahký, takže si ho môžete ľahko zbaliť do tašky, keď ste na cestách.

Medela Silikónový zberač materského mlieka

FAQ - Často kladené otázky

Na čo slúži silikónový zberač materského mlieka?

Nový silikónový zberač materského mlieka Medela je navrhnutý ako zberná pomôcka, ktorá sa používa v kombinácii s dojčením na zber prirodzene unikajúceho mlieka z druhého prsníka.

Ako funguje silikónový zberač materského mlieka?

Počas dojčenia sa prsníky matiek často vyprázdňujú (tečie z nich mlieko) v rovnakom čase. Po nasadení silikónového zberača mlieka sa použije jemný podtlak, ktorý využíva prirodzený spúšťací reflex a zachytáva mlieko z druhého prsníka.

Kedy mám používať silikónový zberač materského mlieka?

Kedy mám používať silikónový zberač materského mlieka?

Môžem silikónový zberač materského mlieka používať cez noc?

Nespite so silikónovým zberačom mlieka priloženým k prsníku. Silikónový zberač materského mlieka sa však môže používať kedykoľvek v kombinácii s dojčením, vo dne aj v noci.

Môže sa pri odsávaní používať silikónový zberač materského mlieka?

Áno, hoci sa zberač materského mlieka primárne používa v kombinácii s dojčením, silikónový zberač materského mlieka sa môže používať aj v kombinácii s odsávaním z jedného prsníka.

Môžem silikónový zberač materského mlieka používať v sprche?

Hoci teplé obklady a sprchovanie môžu podporiť tok mlieka, neodporúča sa používať silikónový zberač materského mlieka pri sprchovaní, pretože by ste mohli neúmyselne kontaminovať zozbierané mlieko sprchovacími gélmi/telovým mydlom atď.

Aký je rozdiel medzi silikónovým zberačom materského mlieka a miskami na zber mlieka?

Silikónový zberač materského mlieka aj misky sú určené na zachytávanie materského mlieka, ktoré uniká z druhého prsníka. Misky na zber mlieka sú zaoblené a pri používaní sa musia umiestniť do košíčkov dojčiacej podprsenky. Silikónový zberač materského mlieka má podlhovastý tvar a vytvára jemný podtlak na prsníku, aby sa udržal na mieste, keď sú košíčky dojčiacej podprsenky odopnuté.

Je silikónový zberač materského mlieka Medela podobný silikónovým odsávačkám iných značiek?

Áno. Hoci silikónový zberač materského mlieka Medela a silikónové odsávačky materského mlieka iných značiek fungujú rovnako, silikónový zberač materského mlieka Medela bol navrhnutý tak, aby obsahoval tri funkcie proti rozliatiu: pripínaciu šnúrku pre väčšiu bezpečnosť, prísavnú základňu, ktorá zabraňuje prevráteniu, a dvojitú ochranu proti rozliatiu vďaka silikónovej zátke a uzáveru!

Môže sa silikónový zberač materského mlieka používať na uskladnenie materského mlieka?

Ano! Na krátkodobé skladovanie možno materské mlieko skladovať v silikónovom zberači materského mlieka pomocou kombinácie silikónovej zátky a uzáveru. Na dlhodobé skladovanie preložte získané materské mlieko do vrecka alebo fľaše a uložte do chladničky alebo zmrazte. Ďalšie pokyny o správnom skladovaní materského mlieka nájdete v návode na použitie alebo v našom článku o skladovaní mlieka.

Ako najlepšie čistiť silikónový zberač materského mlieka?

Po každom použití ho umyte ručne alebo v umývačke riadu. Silikónový zberač materského mlieka dezinfikujte pred prvým použitím a raz denne, a to varením vo vode približne 3 minúty alebo pomocou sterilizačných vrecúšok Quick Clean.

#tab-Balenie obsahuje#

1x silikónový zberač materského mlieka

1x silikónová zátka

1x viečko

1x šnúrka s klipom

#tab-Balenie obsahuje#

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky mlieka
? Edukačné materiály: /user/documents/upload/parameters/edukacne-materialy.jpg
? Pokyny pre skladovanie mlieka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: