Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok. Ďakujeme za pochopenie. Tím Medela

Preprava a platba

Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok.

Ďakujeme za pochopenie.

Tím Medela

Spôsob prepravy

Tovar zasielame prostredníctvom spoločnosti DPD a Packeta (Zásielkovňa). Iba objednávky prijaté do 9:30 dokážeme vyexpedovať ešte v ten istý deň.

 

DPD

DPD podmienky

  • Pri objednávke do 100,- € účtujeme 8,70 € (vr. DPH 20%)
  • Pri objednávke nad 100,- € - DOPRAVA ZDARMA

 

Packeta

Packeta (Zásielkovňa) podmienky

  • Pri objednávke do 100,- € účtujeme 4,80 € (vr. DPH 20%)
  • Pri objednávke nad 100,- € - DOPRAVA ZDARMA

Tieto podmienky platia iba pre maloobchodný predaj.

Pri objednávke do 9:30 hod. pracovného dňa expedujeme tovar v ten istý deň a do 48 hodín je tovar doručený (podľa možností služby PPL/In Time, DPD a Zásielkovňa).

Proces objednávok:

Snažíme sa Vaše objednávky spracovávať v čo najkratšom termíne. Ak je však expedícia vyťažená, nie je možné tovar zasielať do 24 hodín:

1. deň prijatie objednávky

2. deň spracovanie objednávky

3. deň expedícia tovaru

4. deň doručenie balíku prepravnou spoločnosťou

Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad, dodací list, návod na použitie výrobku, formulár vratky nepoužitého tovaru do 14 dní. Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený (u balíkov PPL a DHL je možná iba kontrola obalu), v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.

Spôsob platby:

  • Platba kartou: tovar môžete zaplatiť on-line kartou v rámci bezpečného systému GoPay.