Medela odsávací set double PersonalFit Flex™

Kód: K101046262
Novinka Tip
Neohodnotené
€58,70
Skladom (>5 ks)

Vybavte si vašu odsávačku Medela Hands-free príslušenstvom pre tradičné odsávanie

So setom pre double odsávanie PersonalFit Flex™ môžete svoju odsávačku Medela Hands-free premeniť na klasickú odsávačku a lepšie tak ovládať polohu a priloženie prsného nadstavca a prispôsobiť si odsávanie svojim potrebám.
Tento plnohodnotný set zefektívňuje rutinné odsávanie tým, že umožňuje odsávať a ukladať materské mlieko priamo do fliaš.
Jednoducho ho zapojte do svojej odsávačky Medela a užívajte si odsávanie v tradičnom prevedení!

Detailné informácie

Termín a cena doručenia - * tu nájdete bližšie informácie ohľadom doručenia

Podrobný popis

Medela odsávací set double PersonalFit Flex™

Klasický odsávací set: Tento set je navrhnutý tak, aby sa bez problémov začlenil do vašej odsávacej rutiny, či už ho používate ako alternatívu k Hands-free, ako náhradu za odsávací set alebo ako náhradný set.

Individuálne odsávanie: Vďaka technológii Flex môžete ľahko nastaviť polohu prsného nadstavca, prisatia a priliehania, aby ste maximalizovali pohodlie a tok mlieka. Ideálne na praktické odsávanie, najmä ak si pri odsávaní doprajete jemnú masáž pŕs.

Odsávajte a skladujte mlieko priamo do fliaš: Zjednodušte si odsávanie, minimalizujte prelievanie mlieka a ľahko ho skladujte. Náš set obsahuje stojančeky na fľaše, ktoré zabraňujú rozliatiu, a viečka pre bezpečné uloženie v chladničke.

Klinicky overená účinnosť: Vďaka technológii Flex™ spoločnosti Medela sa podarí odsať o 11,8 % viac mlieka. Patentované nadstavce so 105 stupňovým uhlom PersonalFit Flex™ zlepšujú prietok mlieka (oproti nadstavcom s 90 stupňovým uhlom). Kombinácia mäkkého okraja a oválneho tvaru zaisťuje pohodlie na mieru. Set obsahuje 21mm a 24mm veľkosti pre vaše pohodlie.

Kompatibilný s: Set na odsávanie je navrhnutý tak, aby fungoval s odsávačkou materského mlieka Medela Freestyle (Flex a Hands-free) alebo Swing Maxi.

#tab-Balenie obsahuje#

  • 2x fľaša 150ml
  • 2x prsný nadstavec PF Flex S (21 mm)
  • 2x prsný nadstavec PF Flex M (24 mm)
  • 2x konektor PF Flex
  • 1x hadička 
  • 1x návod na použitie

#tab-Balenie obsahuje#

Medela odsávací set double PersonalFit Flex™

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo - odsávacie sety
Dojčím: áno, nie
Materiál bez BPA: fľaša - polypropylén (PP), hadica - silikón, prsný nadstavec - polypropylén (PP), termoplastický elastomér, telo konektora - polypropylén (PP), membrána - silikón
? Edukačné materiály: /user/documents/upload/parameters/edukacne-materialy.jpg
? Pokyny pre skladovanie mlieka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png
nahradni-dily: true

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: